Ugdymo keliu

Tikslų siekti lengviau, kai žinai kryptį

Nuotolinių mokymų organizavimo tvarka ir sąlygos

1.  REGISTRACIJA Į MOKYMUS IR APMOKĖJIMO TVARKA

Norėdami užsiregistruoti į mokymus, rašykite greta@ugdymokeliu.lt arba skambinkite apačioje nurodytu telefono numeriu. Už pirmąją pamoką suteikiama galimybė mokėti vienkartinį mokestį ir nuspręsti, ar norite toliau tęsti mokymus. 

Apsisprendus lankyti nuotolinius mokymus, jums bus atsiųsta apmokėjimo informacija. Apmokėjimas už mokymus yra vykdomas išankstiniu bankiniu pavedimu už visą pamokų paketą (visa suma iškart arba dalimis pagal poreikį).  

Mokymai pradedami patvirtinus, jog apmokėjimas gautas.

2. PAMOKŲ PERKĖLIMAS IR ATŠAUKIMAS

Negalėdami dalyvauti pamokoje ir norėdami ją perkelti į kitą savaitės dieną, turite apie tai pranešti vėliausiai prieš 24 h. Jei pamoka yra atšaukiama vėliau, deja, bet tokiu atveju pamoka nebus perkelta, o mokestis už ją negrąžinamas.

3. VĖLAVIMAS Į PAMOKAS

Prašome būti atsakingiems ir laiku prisijungti į pamokas. Vėluojantis moksleivis laukiamas ne ilgiau kaip 15 min. Jei  vėluojate ilgiau, apgailestaujame, tačiau jūsų pamoka bus atšaukta, ji negalės būti perkelta į kitą dieną ir mokestis už pamoką nebus grąžinamas.

4. PAMOKŲ ATŠAUKIMAS DĖL MOKYTOJOS KALTĖS

Nuotoliniai mokymai vyksta pagal iš anksto suderintą pamokų tvarkaraštį, tačiau pamoka gali būti atšaukta dėl mokytojos kaltės įvykus netikėtiems įvykiams. Tokiu atveju, jūsų pamoka perkeliama į kitą savaitės dieną.

5. MOKYMŲ POBŪDIS

Nuotoliniai lietuvių kalbos mokymai yra individualūs ir vyksta tik lietuvių kalba.