Ugdymo keliu

Tikslų siekti lengviau, kai žinai kryptį

Įspūdžiai, kuriais dalinuosi 

07/19/2020

Darbas, kurį dirbti gera!

83119939_2332902250347277_7915895528434314695_o.jpgVisada svajojau dirbti darbą, kuris būtų man natūralus, leistų mėgautis procesu, teiktų ramybę. Jau daugiau nei trejus metus esu be galo laiminga, nes mano veikla tapo visiška mano pačios kūryba ir laisve.

Tikiu, jog žmogui yra natūralu kurti ir tik kurdamas jis gali būti laimingas. Savo veikloje kuriu viską – nuo aplinkos, kurioje noriu dirbti ir kaip joje noriu jaustis, iki pokalbių temų ir veiklų savo pamokose.

Beveik visa mano veikla – tai individualus darbas su žmogumi, todėl ir mokinio pažinimas yra gilesnis, o santykis šiltesnis, artimesnis ir daug jaukesnis. Vyresniuosius neretai tiesiog konsultuoju telefonu, diskutuojame, kaip pasisekė išdėstyti mintis, ką būtų galima patobulinti.

Šiemet vėl “išleisiu” ne vieną savo dvyliktoką į egzaminą. Šiuo metu rytais ir vakarais skaitau paskutiniuosius savo mokinių rašinius, drąsinu įveikti rašymo ir egzaminų baimę. Ir kiekvienąkart gaila atsisveikinti, nes per metus spėjame susidraugauti, pažinti vienas kitą, pasidalinti svarbiausiais įvykiais.

Vėliau, vasarą ir rudenį, visuomet laukiu jų laiškų, kaip jų gyvenimas ir karjera klostėsi toliau.

Nes juk “tu tampi amžinai atsakingas už tą, kurį prisijaukini”. (Mažasis Princas).

Greta - 21:43 | Pridėti komentarą

Pridėti komentarą

Fill out the form below to add your own comments