Ugdymo keliu

Tikslų siekti lengviau, kai žinai kryptį

Įspūdžiai, kuriais dalinuosi 

10/30/2019

Nuotoliniai mokymai - tai puiki galimybė tobulėti neišėjus iš namų!

Nuotolines pamokos.pngKai prieš keletą metų atradau galimybę pati tobulintis ir mokytis nuotoliniu būdu, supratau, jog ši puiki alternatyva turi pasiekti ir Lietuvos moksleivius. Dauguma nuotolinių mokymų yra pateikiami įvairiose platformose bei yra itin specifiški, pavyzdžiui, psichologijos kursai, marketingo žinios ir pan. Norėdama efektyviau ir greičiau perteikti rašinių rengimo įgūdžius, nusprendžiau, jog nuotolinis mokymas gali būti puiki paslauga tiems, kurie dar mokosi mokykloje. Šiandien mano mokiniai įvardina šiuos nuotolinių mokymų privalumus:

*Pamokos efektyvesnės, t.y. informacija ir užduotys atliekamos greičiau;
*Laiko taupymas. Dauguma moksleivių džiaugiasi, jog nereikia niekur vykti po pamokų, “užstrigti” eismo kamščiuose, sugaišti daug laiko grįžimui namo po papildomų pamokų;
*Galimybė gauti ištaisytus rašinius itin greitai (el. paštu, per Skype programą);
*Galimybė mokytis iš įvairių Lietuvos miestų. Moksleiviai, gyvenantys mažuose Lietuvos miesteliuose, sunkiai randa papildomų mokymų galimybių savo miestuose, tačiau nuotolinis mokymas neturi ribų!
*Galimybė mokytis gyvenant kitoje šalyje! Moksleiviai turi galimybę tobulinti lietuvių kalbos įgūdžius net išvykę gyventi į užsienį ir taip nepamiršti gimtosios kalbos.

Šiuo metu yra ruošiami nauji ir dar patogesni nuotolinių mokymų produktai, kurie pasieks moksleivius dar šiais mokslo metais! Maloniai kviečiu sekti visas naujienas.

Greta - 13:19 @ Nuotoliniai mokymai, Darbas