Ugdymo keliu

Tikslų siekti lengviau, kai žinai kryptį

"Gydančio rašymo" programos dalyvių atsiliepimai 2014 - 2018  m.

Rašymo terapijos nuotolinės programos padėjo daugeliui Lietuvos moterų ir merginų priartėti prie saviugdos ir savęs pažinimo.

Ingrida: viskas patiko, dar papildyčiau dalyvių tarpusavio bendravimu, aiškiau suvokiau save ir savo jausmus.

Vaida: iš pradžių, pirmą dieną perskaičius užduotis, atrodė, kad viskas per daug paprasta, kad būtų veiksminga. Tačiau ėmusis darbo, įspūdis pasikeitė. Šią praktiką pavadinčiau savęs, savo jausmų, patirčių, savęs suvokimo inventorizacija. O kai invetorizuoji – gali lengviau tai priimti, o kartu ir paleisti. Ateina ramybė, dėkingumas ir džiaugsmas.

Virginija: tai ištikrųjų vertas dėmesio kursas ir norisi, kad daugiau tokių būtų. Ačiū Jums, kad esate ir padedate mums visomis prasmėmis!

Liveta: Noriu padėkoti už suteiktą galimybę dalyvauti tokio gilumo, jaukumo ir žavesio kupinoje programoje. Už galimybę iš tikrųjų užsukti į savo vidų ir ten pabūti, pasidairyti, nurimti ir susivokti, kad tai būtent Mano Laikas Sau. Kada visiškai užliūliuoja ir tarsi nuneša užduotims skirtos melodijos į dar nepaliestas vaizduotės vietas, kas iš tikrųjų leidžia daug labiau atsipalaiduoti ir sakyti sau tiesą apie viską   <…> Kada nuoširdžiai atlieku užduotis pozityvumo, energingumo ir meilės gyvenimui iš karto padaugėja :)) <…> Atsirado daugiau tikėjimo, kad viskas gyvenime priklauso nuo manęs pačios, kad kartais pakanka pakeisti požiūrį į situaciją ir ji kaipmat sušvelnėja, ir kvėpuoti darosi lengviau. Ačiū ir dar daugiau Jums tokių idėjų kaip ši programa!

Deimantė: labai džiaugiuosi, jog patekau į šiuos kursus ir suteikėte galimybę gauti bei suprasti tiek daug naudingo, kas priverčia susimąstyti bei atverti akis. Kasdien su nekantrumu atlieku paskirtas užduotis ir laukiu sekančių. Nors kartais sunku jas iki galo išpildyti, tačiau sėdžiu ir rašau tol, kol viskas sąžiningai atlikta.

Kristina: ši programa padeda man sukoncentruoti dėmesį ir priartėti prie savęs. Vakar buvo nuostabus jausmas, kai reikėjo parašyti “Dėkoju” sąrašą ir padėkoti žmonėms, pasakyti, kad juos myli. Parašiau keliems žmonėms laiškus, iš jų ir artimiems ir tiems, su kuriais nebendrauju daug metų. Tiesiog pajaučiau, kad noriu jiems parašyti. Ir supratau, kad tuos laiškus rašė ne mano protas, bet mano siela. Aš netgi nebegalėjau atsiminti, ką šiems žmonėms rašiau, nes visiškai paleidau protą ir sujungiau tik sielą, pirštus ir klaviatūros mygtukus. Tuomet buvo taip malonu gauti atsaką iš merginos, kuriai po 4 m. padėkojau už tai, kad buvo šalia, kai man reikėjo. Ji atsakė ačiū tau, aš taip apsiverkiau, nes tokių žodžių man taip reikėjo šiandien...Ir visus metus. 

Justina: užduotys pakankamai sudėtingos, tiesą sakant šiandien nueisiu miegoti atlikusi tik dalį namų darbų. Per šias tris dienas pati sunkiausia užduotis buvo GARSIAI ištarti, jog kažką myliu. Turiu kam tai pasakyti, bet liežuvis neklauso, balso stygos nutyla ir viskas. Taip ir neperlipau per save.

Karolina: šioje programoje nuostabios nuotraukos sukūrė labai šiltą, moterišką atmosferą. Užduotys buvo aiškiai suformuluotos. Kasdien supranti, su kuo būtent tą dieną reikia dirbti.

Dovilė: dalyvaudama programoje savy atradau tokių bruožų, kurių prieš tai nepastebėjau turinti.

Virginija: Tai nuostabu!!! Ši “kelionė” tikrai nuostabi… Juk niekada šito nedarome, net nepagalvojame savęs atsiprašyti ir tai darant “bėga šiurpuliukai per kūną” ir visos kitos užduotys puikios, vedančios į save. Tik nesustokit, tęskit, tai taip puiku!!!To labai reikia!!! Ačiū!! 

Gerda: Atrodo, kad ši programa skaito mano mintis! Ačiū Jums.

Elena: Ačiū jums už nuostabias meditacijas ir patarimus, kaip ugdyti ramybę, meilę, grožį, moteriškumą.. Ačiū jums, kad esate! Ačiū, kad padedate ir nuolat siunčiate šiuos nuostabius laiškus ir mintis!

Sniega: Labai labai džiaugiuosi visais  jūsų laiškučiais, nuostabūs jie.  Su nekantrumu laukiau  pradžios, suintrigavo…   Galbūt teks  skirti sau laiko daugiau nei   1 val. , –  oho  galvojau, kaip nors… Susiimsiu ir viską kruopščiai, nuosekliai  darysiu.  Labai  viliuosi, kad  atliksiu  visas užduotis. Noriu augti, noriu mokytis, noriu tobulėti,  kad  galėčiau  atrasti  ir mokėti remtis sava vidine  laime ir ramybe, stiprybe.

Kristina: Apmąstydama Jūsų užduotis supratau, kad kritiką suprantu ir priimu normaliai, o vat priimti pagyrimų iš kitų žmonių nemoku – supratau, kad reikia padirbėti su savimi – atrasti tikėjimą, kad aš verta visko, ko geriausia ir dabar pati save širdyje vadinu “karaliene”. Jūsų pagalba man pačiu laiku nukrito iš dangaus. Noriu susigaudyt, ko trokštu ir ką galiu, kokios mano darbinės svajonės, galimybės ir baimės.

Vaida: Noriu pasidžiaugti ir padėkoti dalijamu dėmesiu, šiluma, harmonija ir patarimais visos terapijos metu. Tai ne tik įkvepia, sustiprina, bet ir padeda atgauti jėgas po dienos darbų, išbalansavimo, norint viską suspėti.  Daug lengviau atsirinkti svarbumo kriterijus, rasti laiko sau. Šis terapijos kursas labai labai dvasingas, kupinas įkvėpimo. Labai AČIŪ, kad pavyko save atrasti iš naujo ir svarbiausia surasti laiko sau.  

Gintarė: turiu tikrai įdomios patirties. Įsiklausyti į savo vidų, ištraukti iš ten viską, kas ten yra. Užduotys įdomios, kai kurios reikalaujančios vidinių pastangų. Taip pat kelios man kėlė džiaugsmą, nors iš pradžių atrodė, kad tokios sunkios bus. Pradėjus rašyti laišką sau ir detalizuoti norimos dienos vaizdą, aš jaučiausi tiesiog nuostabiai, kaip galima jausti malonumą rašant, kai tiesiog liejasi žodžiai ir tik rašai rašai ir rašai. Smagu! Tikrai maloni ir įdomi patirtis. Džiaugiuosi, kad esu šiame procese.

Lina: noriu jums padėkoti už šilumą ir šviesą, kurią skleidžiat. Ačiū, kad esate. Džiaugiuosi, kad jus radau. Juk taip gera būtų ten, kur norisi būti…  Ramiai atsidūstu ir su meile tariu… Kaip gera gyventi, kai tiek daug šilumos ir gėrio. Po programos labiau jaučiu save, pasitikiu savimi, klausau savo širdies. Labiau myliu save.

Monika: ši terapija tapo kažkuo tik mano, mano mažas pasaulėlis, paslaptėlė. O man tai labai svarbu…

Danutė: po šios programos atsirado postūmis keistis pačiai, nepradedant keisti iš pradžių aplinkos..

Žydrūnė: tikrai esu dėkinga už buvimą kartu ... Jautėsi saugumas … Buvimas šalia,   esu laiminga patyrinėjusi ir pakeliavusi…su savimi su prisilietimias prie kitų su rašymais…man jie labai tiko…

Violeta: Programa patiko ir padėjo įsigilinti į save. Įdomūs buvo pamokymai. Ši programa man kaip koks šviesos spindulys. Ačiū Jums.

Agnė: Dėkoju už suteiktą galimybę stabtelėti ir atsigręžti į save, išgirsti bei pajausti save.

Edita: Man tiko ir patiko ir toliau tai praktikuosiu, jaučiu tam poreikį. Ačiū Jums.

Birutė: Labai nuostabūs kursai labai džiaugiuosi, kad galėjau juose dalyvauti. Rezultatai akivaizdūs atsirado ir vidinės ramybės daugiau ir pasitikėjimo savimi ir tokio gėrio širdyje. Ne visas užduotis dar spėjau padaryti, nes labai daug emocijų užplūdo, nes užduotys pataikė tiesiog į širdį. Aš be galo esu dėkinga žmonėms kurie organizuoja tokias programas, linkiu jums kuo didžiausios sėkmės ir tariu jums nuoširdų AČIŪ. Gerų jums ateinančių metų kūrybingų minčių, sveikatos ir kad toliau dirbtumėte sėdamos aplink save gėrį ir meilę. Ačiū, kad esate.

Ineta: Tiesiog labai daug ramybės širdy paliko… Ačiū Jums!

Simona: Juntamas visokeriopas rūpestis klientu, apmąstymas apie visus jo pojūčius.

Greta: Norėjau padėkoti, kad sukūrėte tokią nuostabią programą. Atlikau kol kas ne visas užduotis, bet kiek teko atlikti, tikrai turėjo naudos. Nuostabu, kad surašėte visus reikalingus klausimus į vieną vietą, susisteminote tai, kas reikalinga kiekvienam žmogui. Man dar labai patiko Jūsų patarimai jaukiam vakarui. Tikrai pasisėmiau įkvėpimo. Dar kartą ačiū Jums.

Simona: Programa patinka del visapusiškumo: sentencijos, blankai, piešinėliai, muzika. Jaučiasi, jog programa parengta atsakingai, todėl kur kas lengviau įsitraukti. Labai tinkamas metų laikas skirti laiko sau, nors aišku kartais reikia prisiversti atidėti kitus dalykus į šalį. Bet vis įsitraukiant tai tampa įpročiu, nes pasineri į gilesnių apmąstymų laikotarpį.

Virga: Aš jaučiuosi nuostabiai. Nekantraudama laukiu vis naujų užduočių, kurias stengiuosi atlikti kruopščiai. Kaip nuostabu prisiminti gražius mokyklinius laikus ir užduotis atlikti ranka į sąsiuvinį! Taip gera viską išsakyti tuščiam sąsiuvinio lapui, visos negeros mintys liete liejasi… Surašau ir pasijuntu apsivaliusi… <…>  Ačiū už visas terapines programas. Jos nuostabios!