Ugdymo keliu

Tikslų siekti lengviau, kai žinai kryptį

Mokinių atsiliepimai

Salomėja: mokymai patiko, mokytoja labai maloni ir viską konkrečiai išdėsto. Ačiū Jums!

Mindaugas: noriu padėkoti jums už man suteiktą informaciją viso mokymosi proceso eigoje. Mano atmintyje jūs išliksite kaip žmogus, apie kurį ateityje atsiliepsiu tik geriausiais žodžiais. Ačiū.

Gabrielė: išlaikiau egzaminą!!! Ačiū Jums labai labai! Esate nuostabi mokytoja! 

Jolita: rekomenduoju pabandyti. Viskas puikiai, sklandžiai išaiškinama, neturiu jokių priekaištų! Mokytoja labai gera, nusimananti savo darbą. Po kelių pamokų man pasidarė viskas aiškiau ir suprantamiau.

Paulius: rekomenduoju šią lietuvių kalbos korepetitorę, kuri puikiai atlieka darbą su mokiniais. Pamokos yra efektyvios, reflektyvios ir lavinančios ne tik atminties, bet ir suvokimo, ir darbo įgūdžius. Ruošdamasis lietuvių kalbos egzaminui, jaučiuosi užtvirtinęs žinias, suvokiantis egzamino keliamus reikalavimus ir drąsus parašyti rašinį. 

Svetlana: viskas patiko, aiškiai ir konkrečiai teikiama medžiaga mokymuisi. 

Erikas: rekomenduoju šiuos individualius mokymus. Tikrai padėjo išsiaiškinti visus trūkumus rašiniuose. Be to, mano manymu, tai yra vienas geriausių būdų pakartoti visą mokymo programą prieš egzaminą.

Milda: su korepetitore man atradome patogiausią konsultacijų pobūdį, kiekvieną savaitę gaunu įdomias užduotis, mokomąją medžiagą. Jau per porą mėnesių pastebėjau progresą ir esu labai patenkinta paslaugomis bei dėkinga už pagalbą! 

Mindaugas: patiko tai, kad mokytoja detaliai ir konkrečiai supažindino su rašinio struktūra, nurodė, kokio tipo teiginiai bei argumentai turėtų būti rašinyje. Blogų dalykų pasakyti negalėčiau.

Monika: labai patiko mokymai. Mokytoja labai profesionali bei išmananti savo darbą.

Arina: mokymai man patiko. Pamokos vyko įdomiai ir tikrai produktyviai. Nėra dalykų, kuriuos pakeisčiau.

Kamilė: viskas patiko. Šiais laikais, kai technologijos tokios pažangios, nuotoliniai mokymai niekuo nesiskiria nuo įprastų mokymų mokyklose. Atvirkščiai, netgi kur kas geriau, nes pamokoje gali dalyvauti nesvarbu, kur bebūtum. Ačiū!